• VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
 
03 Mar

Trochę inaczej zdaję relację niż czyniłem to do tej pory. Skupię się na dyrygencie, którym był pan Hubert SZCZYPIORSKI. Nie podam Jego PESEL ale zapewniam, że jest wysokie. Życzyłbym każdemu takiej energii co tryskała podczas Jego dzisiejszej pracy. Swoją osobowością był wszędzie.

22 Lut

Zapraszamy serdecznie na wspaniały, zamykający okres karnawału koncert Chóru Gminy Cewice! Bogaty repertuar, wspaniałe głosy wspomagane przez muzyków Orkiestry Kameralnej Symfoników Gdańskich. Spotykamy się w niedziele 3 marca 2019 roku o godzinie 16.00 w sali widowiskowej Klubu Wojskowego w Siemirowicach.

16 Sty

Koncertowo Powiat Gdański wchodzi w czas karnawału. Wszystko to dzięki Chórowi Gminy Cewice oraz Orkiestrze Kameralnej Symfoników Gdańskich pod dyrygenturą Huberta Szczypiorskiego. Hala sportowa LO nr w Pruszczu Gdańskim wypełniła się radosną melodią.

11 Sty

Z okazji 10-lecia działalności Chóru Gminy Cewice składam serdeczne gratulacje i słowa uznania. Wyrażam wdzięczność za dotychczasową, wieloletnią współpracę z Gminą , żywą obecność w lokalnym życiu kulturalnym.

«startPoprzedni artykuł1234567Następny artykułkoniec»
Strona 1 z 7